29 maja 2015      Administrator      Zamówienia publiczne
 • Wstępne ogłoszenia o planowanych zamówieniach
 • Ogłoszenie o zamówieniu:


 • INFORMACJA DLA WYKONAWCÓW

  W postępowaniach o wartości przekraczającej progi unijne od dnia 30.03.2020 r. dokumenty i wszelka korespondencja będą publikowane i przekazywane wyłącznie na platformie elektronicznej.
  Wejście na platformę poprzez link:https://ums.ezamawiajacy.pl

  Wykonawca celem skorzystania z platformy winien z odpowiednim wyprzedzeniem założyć darmowe konto na platformie.
  W przypadku pytań prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta Info Marketplanet, które udziela wszelkich informacji związanych z procesem składania ofert, rejestracji czy innych aspektów technicznych platformy, dostępne codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00 pod nr tel. 22 576 87 90 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. gdzie otrzymacie Państwo pełne wsparcie.

  W postępowaniach o wartości poniżej progów unijnych istnieje możliwość publikowania i przekazywania dokumentów oraz korespondencji na platformie elektronicznej. Jednocześnie Zamawiający informuje, że w przypadku braku możliwości złożenia ofert i innych dokumentów w postaci elektronicznej dopuszcza się złożenie ich w sposób tradycyjny. Dokumenty dotyczące postępowań znajdować się będą również w zakładce przetarg nieograniczony.  Metryka informacji

  Odsłony: 89728