W lutym, w siedzibie Urzędu Morskiego w Szczecinie odbędą się jednodniowe warsztaty z udziałem przedstawicieli Europejskiej Agencji Bezpieczeństwa Morskiego EMSA, skierowane do szeroko rozumianego przemysłu morskiego i administracji morskiej. Obejmą one zagadnienia związane z unijnymi regulacjami, dotyczącymi MRV (monitorowania, raportowania i weryfikacji emisji dwutlenku węgla ze statków), recyclingiem statków, wytycznymi Komisji Europejskiej w zakresie bunkrowania LNG, Konwencją Ballast Water Management oraz regulacjami, dotyczącymi PRF (portowych urządzeń odbiorczych).

Warsztaty odbędą się 20 lutego 2018 roku, w gmachu Czerwonego Ratusza, przy pl. Stefana Batorego 4, w sali konferencyjnej 118.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, ewentualnych zainteresowanych prosimy o kontakt z Biurem Dyrektora Urzędu (tel. 91 44 03 508 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Warsztaty będą prowadzone w języku angielskim.

Agenda warsztatów