08 kwiecień 2019      Paweł Gorczakowski      Artykuły

Trzecie miejsce oraz tytuł dla najlepszego bramkarza wywalczyła nasza drużyna podczas turnieju halowej piłki nożnej o puchar Dyrektora Urzędu Morskiego w Szczecinie, który odbył się w Miejskim Ośrodku Sportu i Kultury w Dziwnowie, w sobotę, 6 kwietnia. W turnieju, organizowanym przez nas po raz pierwszy, wzięło udział osiem drużyn, reprezentujących różne instytucje związane z branżą gospodarki morskiej. Ostateczna klasyfikacja przedstawia się następująco:

 1. Akademia Morska w Szczecinie
 2. Uniwersytet Morski w Gdyni
 3. Urząd Morski w Szczecinie
 4. Urząd Morski w Gdyni
 5. Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A.
 6. Urząd Morski w Słupsku
 7. Morska Służba Poszukiwania i Ratownictwa SAR
 8. Urząd Żeglugi Śródlądowej w Szczecinie

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w turnieju, a także gratulujemy zaangażowania, woli walki oraz, przede wszystkim, chęci spędzenia czasu wolnego od pracy na dobrej zabawie połączonej z aktywnością fizyczną.


 Turniej halowej piłki nożnej o puchar Dyrektora Urzędu Morskiego w Szczecinie Turniej halowej piłki nożnej o puchar Dyrektora Urzędu Morskiego w Szczecinie Turniej halowej piłki nożnej o puchar Dyrektora Urzędu Morskiego w Szczecinie Turniej halowej piłki nożnej o puchar Dyrektora Urzędu Morskiego w Szczecinie Turniej halowej piłki nożnej o puchar Dyrektora Urzędu Morskiego w Szczecinie Turniej halowej piłki nożnej o puchar Dyrektora Urzędu Morskiego w SzczecinieMetryka informacji

  Utworzono: 08 kwiecień 2019   Poprawiono: 08 kwiecień 2019 Odsłony: 1041