Wydział Pomiarów Morskich Urzędu Morskiego w Szczecinie informuje, że do dnia 9 lutego 2024 r. przyjmuje zlecenia na wykonanie prac sondażowych w związku z potrzebą opracowania planu prac hydrograficznych na rok 2024.

W przypadku chęci złożenia zlecenia prosimy zawrzeć w nim dokładny zakres prac oraz termin (miesiąc) ich wykonania, a także adres e-mail i telefon osoby wyznaczonej do kontaktu z Wykonawcą.

Jednocześnie informujemy, że przed przystąpieniem do w/w prac będzie wystawiony kosztorys wstępny według cennika dostępnego na stronie internetowej Urzędu (Zał. do Z.W. Nr 29 DUM z dn. 07.10.2020r. w/s opłat pobieranych przez Urząd Morski w Szczecinie; pkt. II 8.8)., a na jego podstawie będzie zawarta umowa, do sporządzenia której wymagane jest dostarczenie potwierdzenia nadania nr NIP.

Zlecenia zgłoszone w późniejszym terminie mogą nie być rozpatrywane, a ich ewentualne wykonanie będzie traktowane jako prace ekspresowe i zgodnie z cennikiem koszt ich wykonania wzrośnie o 100%.

Dodatkowe informacje pod nr tel.: 91 44 03 372, 369
Zlecenia opatrzone podpisem i pieczątką można nadsyłać na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.